MENU

Carporty - wiaty samochodowe

Jako producent innowacyjnych rozwiązań dla przydomowych przestrzeni zewnętrznych, tworzymy także nowoczesne wiaty samochodowe, które zachwycają funkcjonalnością oraz pięknym wyglądem. Są doskonałą alternatywą dla standardowego garażu, równie skutecznie chroniąc przed czynnikami atmosferycznymi. Dostępne w kilku modelach do wyboru carporty możesz dopasowywać do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją naszych zadaszeń garażowych.
Tworzone przez nas konstrukcje spełnią wszystkie wymagania związane z funkcjonalnością i estetycznym wykończeniem w znacznie niższej cenie od standardowych zadaszeń.

W ofercie znajdziesz kilka modeli naszych wiat samochodowych. Ich konstrukcja wykonana została z profili aluminiowych oraz elementów nierdzewnych malowanych proszkowo na wybrany kolor. Dostępne są pośród nich rozwiązania zarówno jedno, jak i dwustanowiskowe, a także rozmaite rodzaje dachów do wyboru.

Seria wiat Modern to nowoczesne, płaskie pokrycie z blachy, która dzięki innowacyjnemu projektowi użytej w produkcie płyty trapezowej, wyposażona jest w dodatkowe oświetlenie LED w kilku wariantach do wyboru.

Jako producent carportów tworzymy także rozwiązania na miarę XXI wieku. Dlatego w kolekcjach Classico, Flat i Parete masz możliwość wyboru pokrycia blaszanego, szklanego lub fotowoltaicznego, który nie tylko skutecznie chroni pojazd, nadaje przestrzeni zewnętrznej oryginalnego charakteru, ale także zapewnia niezależne źródło energii dla ładowania samochodu elektrycznego.
chevron-down-circle