MENU

toka Flat

Opis

Chcąc chronić swoje pojazdy na przydomowym podjeździe, warto zainwestować w wiatę samochodową. Jest to znacznie mniejszy koszt, w porównaniu z postawieniem garażu, a samochód jest równie dobrze chroniony przed różnymi warunkami atmosferycznymi.

Wiata samochodowa TOKA, to solidna konstrukcja wykonana z profili aluminiowych oraz elementów nierdzewnych / stalowych ocynkowanych elektrolitycznie, ogniowo oraz malowanych proszkowo w 10-ciu standardowych kolorach. Istnieje możliwość pomalowania jej na dowolny kolor z palety RAL za dodatkową opłatą. Poszycie dachu może być dodatkowo wyposażone w panele fotowoltaiczne.

Co wyróżnia nasze Carporty

SUBTELNIE UKRYTE ŁĄCZENIA
ZE STALI NIERDZEWNEJ
Wszystkie łączenia wykonane są ze stali nierdzewnej i pozostają estetycznie ukryte. Dzięki temu zachowujemy wysoką estetykę i spójność.
+
rynna odprowadzająca
wodę zintegrowana
z profilem
Aby swobodnie odprowadzać wodę opadową, zastosowaliśmy praktyczne rozwiązanie jakim jest odprowadzanie wody poprzez nogi konstrukcji.
+
Wydzielone Pomieszczenie gospodarcze
Istnieje możliwość zamówienia wiaty garażowej z wydzielonym specjalnie, bardzo praktycznym - pomieszczeniem gospodarczym.
+
wyposażenie carportu
- ładowarka 
- falownik
+
Indywidualna aranżacja bocznej zabudowy
Indywidualnie zaprojektowana zabudowa boczna będzie spójna z resztą naszego otoczenia. Skutecznie ochroni pojazdy od podmuchów wiatru.
+
Solidne, ocynkowane stopy
W naszych produktach zastosowaliśmy solidne, ocynkowane stopy. Stanowią one wytrzymałą i bezpieczną podstawę całej konstrukcji. 
+
przewody elektryczne schowane w profilu
Przewody elektryczne zostały odpowiednio ukryte w konstrukcji. Takie rozwiązanie nie tylko nadaje całości harmonii, ale pełni też rolę bezpieczeństwa.
+

warianty carportów

carport jednostanowiskowy

Wymiary konstrukcji:  410 cm x 600 cm

carport dwustanowiskowy

Wymiary konstrukcji: 710 cm x 600 cm

warianty dachów

dach fotowoltaiczny

Wiata parkingowa z instalacjami fotowoltaicznymi, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą garażować swój samochód i mieć z tego dodatkowe korzyści. Fotowoltaika pod postacią wiaty, wyposażonej w stację ładowania może służyć jako miejsce ładowania samochodów elektrycznych. 
Z powodzeniem może również zasilić nasz dom.

Produkt Polski
System BiFacial
Moc 380W
Ładowarka do carportu
Moc 22 kw
7m przewód ładujący z wtyczką
Szybka i wygodna obsługa
Trójfazowy
Warianty: 4,4 kw i 8,8 kw
WiFi w standardzie

dach Szklany

Nowoczesnym i często stosowanym rozwiązaniem jest montowanie szklanego dachu. Stanowi to stylowe rozwiązanie dla pergol i wiat, które swoją funkcję będą spełniały przez cały rok. Złe warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg od teraz nie będą już żadnym problemem. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla nowoczesnych budynków architektonicznych, jak i dla tych stosujących klasyczne rozwiązania.

dach blaszany

Pokrycie dachowe wykonane z blachy jest świetnym rozwiązaniem całorocznym dla naszych produktów. Jego cena jest nieco niższa, w porównaniu z pozostałymi wariantami, jednak w podobny sposób zabezpiecza nasze pojazdy przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

magnifierchevron-down-circle