MENU

Carport Toka Modern

Opis

Chcąc chronić swoje pojazdy na przydomowym podjeździe, warto zainwestować w wiatę samochodową. Jest to znacznie mniejszy koszt, w porównaniu z postawieniem garażu, a samochód jest równie dobrze chroniony przed różnymi warunkami atmosferycznymi.

Wiata samochodowa TOKA, to solidna konstrukcja wykonana z profili aluminiowych oraz elementów nierdzewnych / stalowych ocynkowanych elektrolitycznie, ogniowo oraz malowanych proszkowo w 10-ciu standardowych kolorach. Istnieje możliwość pomalowania jej na dowolny kolor z palety RAL za dodatkową opłatą.

warianty carportów

carport jednostanowiskowy

Wymiary konstrukcji: 300 CM x 550 CM (STANDARD)
* Możliwość zastosowania indywidualnego wymiaru

carport dwustanowiskowy

Wymiary konstrukcji: 600 CM x 550 CM (STANDARD)
* Możliwość zastosowania indywidualnego wymiaru

Pomieszczenia gospodarcze

Nowoczesny carport poza stanowiskiem na pojazd może być wyposażony dodatkowo w funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze. Odrębne, zamykane pomieszczenie gospodarcze, w którym można bezpiecznie przechowywać m.in. narzędzia, sprzęty i meble ogrodowe. Dzięki swojej konstrukcji, carport prezentuje się solidnie, a zarazem lekko - podkreślając walory nowoczesnej architektury.
Więcej o pomieszczeniach gospodarczych

Co wyróżnia nasze Carporty

SUBTELNIE UKRYTE ŁĄCZENIA
ZE STALI NIERDZEWNEJ
Wszystkie łączenia wykonane są ze stali nierdzewnej i pozostają estetycznie ukryte. Dzięki temu zachowujemy wysoką estetykę i spójność.
+
rynna odprowadzająca
wodę zintegrowana
z profilem
Aby swobodnie odprowadzać wodę opadową, zastosowaliśmy praktyczne rozwiązanie jakim jest odprowadzanie wody poprzez nogi konstrukcji.
+
Indywidualna aranżacja bocznej zabudowy
Indywidualnie zaprojektowana zabudowa boczna będzie spójna z resztą naszego otoczenia. Skutecznie ochroni pojazdy od podmuchów wiatru.
Carport Modern dwa stanowiskowa
+
Solidne, ocynkowane stopy
W naszych produktach zastosowaliśmy solidne, ocynkowane stopy. Stanowią one wytrzymałą i bezpieczną podstawę całej konstrukcji. 
+
przewody elektryczne schowane w profilu
Przewody elektryczne zostały odpowiednio ukryte w konstrukcji. Takie rozwiązanie nie tylko nadaje całości harmonii, ale pełni też rolę bezpieczeństwa.
+

dach blaszany

Pokrycie dachowe wykonane z blachy jest świetnym rozwiązaniem całorocznym dla naszych produktów. Jego cena jest nieco niższa, w porównaniu z pozostałymi wariantami, jednak w podobny sposób zabezpiecza nasze pojazdy przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

cechy carportów

solidne słupy

Solidne aluminiowe słupy malowane proszkowo o przekroju kwadratowym 150x150x3 z aluminiową rurą spustową i wkładami
nierdzewnymi to gwarancja stabilnej i odpornej na korozję konstrukcji.

oświetlenie led

Dzięki autorskiemu zastosowaniu ekstrudowanego profila bocznego dachu możemy zastosować różne warianty podświetlenia.

LED barwa ciepła 3000K
LED RGB z możliwością wyboru koloru
magnifierarrow-rightchevron-down-circle