MENU

Nowoczesne pergole ogrodowe, lamelowe i rzymskie

Chcąc zapewnić Twojej przestrzeni zewnętrznej maksimum komfortu, proponujemy rzymskie pergole tarasowe, które nie tylko zapewnią jej funkcjonalność, ale także piękny wygląd. Projektowane i tworzone przez nas konstrukcje do ogrodu wykonane są z najwyższej jakości materiałów tak, aby skutecznie chroniły przed wszelkiego rodzaju czynnikami zewnętrznymi.
Zaprojektowane z myślą o nowoczesnych przestrzeniach rzymskie pergole ogrodowe dopasować można do potrzeb i możliwości swojej przestrzeni. Dzięki szerokiej gamie możliwości, jakie oferujemy jako producent, możesz samodzielnie dobrać zarówno kolorystykę samej konstrukcji i poszycia, ale także dodatkowe oświetlenie LED, rodzaj mocowania, lameli, a także szklanych ścianek lub screenów.

Wśród propozycji znajdziesz pergole rzymskie, które można zamontować zarówno wolnostojąco, jak i przymocować do ściany tarasu. Oświetlenie LED zapewni maksimum funkcjonalności nie tylko w dzień, ale także w nocy, a screeny lub ścianki przesuwne skutecznie ochronią przed wiatrem. Konstrukcja została wyposażona również w lamele, które dostępne są w wersji stałej lub w formie drewnianych lub aluminiowych elementów ruchomych, dzięki którym możesz samodzielnie regulować dostęp światła na taras.

Pośród szerokiego wyboru wariantów, dostępne są także modele z dachem sterowanym automatycznie, które są doskonałą alternatywą dla ogrodu zimowego. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji zapewniają ochronę przed czynnikami atmosferycznymi przez cały rok, chroniąc przed deszczem, wiatrem czy słońcem i zapewniając naturalną cyrkulację powietrza.
chevron-down-circle