MENU

Pergola 
bioclimatic maa

Opis

Pergole lamelowe cieszą się niezmiennie największą popularnością. Wykonane są z aluminium, dzięki czemu zapewniają trwałość na lata. Pergola BIOCLIMATIC MAA wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia jej odporność na warunki atmosferyczne przez cały rok. Pergola lamelowa BIOCLIMATIC MAA doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i ponadczasowych aranżacjach ogrodowych i tarasowych. Jest to idealny rodzaj zadaszenia tarasu, jak i ogrodu. Pergola BIOCLIMATIC MAA posiada minimalistyczny design, ale potrafi w znacznym stopniu odmienić wygląd naszego ogrodu lub tarasu.  Możliwe sterowanie lamelami od 0 do 120 stopni rozwarcia.

Profil lameli dachowej
Nasze autorskie rozwiązanie

Dach lamelowy chroni nas przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, jednocześnie odświeżając przestrzeń naturalną cyrkulacją, gdy tylko jest taka potrzeba. Lamele posiadają gumową uszczelkę, która zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza pergoli w czasie deszczu.

Lamele zostały przez nas zaprojektowane i są naszym autorskim rozwiązaniem - są tłoczone i charakteryzują się wysoką wytrzymałością!

naturalna wentylacja

Dach w naszych pergolach jest sterowany elektrycznie, co pozwala na ustawianie dopływu światła, czy też odpływu strumieni deszczu zgodnie z naszą potrzebą. Odpowiednie ustawienie lameli zapewnia właściwą i swobodną cyrkulację powietrza. To wszystko umożliwia nam stworzenie idealnego miejsca, w którym będziemy mogli wypoczywać beztrosko na świeżym powietrzu.

ochrona przed deszczem i słońcem
naturalna cyrkulacja powietrza pod pergolą

Warianty

Przyścienna (TYP 4P)
Mocowana do ściany (TYP 2S)
Wolnostojąca (TYP 4W)

Dodatki

lamele stałe
Lamele ruchome alu
screeny
ścianki przesuwne glass
oświetlenie led

kolorystyka konstrukcji i lameli

RAL 9005
RAL DB703
RAL 9016
RAL 7016
RAL 9007
RAL 7001
RAL 7039
RAL 8019
RAL 1015
RAL 9001
Kolory są dostępne w opcjach: mat, półpołysk, drobna struktura mat
Kolory niestandardowe dostępne za dodatkową opłatą
magnifierchevron-down-circle