PL
DE
EN
  • Pergola

Kreujemy przestrzeń wokół domu

Zobacz jak możemy zmienić Twoją przestrzeń
PO
Przed
Przesuń suwak aby zobaczyć różnicę

Nasze produkty

Zaprojektowane i wykonane w Polsce

JORD

jord

Konstrukcja z napędem elektrycznym lub manualnym
Pergola rzymska JORD charakteryzuje się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wiatr i deszcz nie są jej straszne, a swój nienaganny wygląd zachowuje przez długie lata.
więcej informacji
Pergola Rzymska JORD

YER

Cabrio Yer

Konstrukcja z napędem elektrycznym
Pergola Cabrio YER, to estetyczny element zadaszenia, który świetnie komponuje się z każdym rodzajem architektury, zarówno tym nowoczesnym. jak i zabytkowym. Całość wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu jest ona również odporna na zmienne warunki pogodowe.
więcej informacji

MAA

bioclimatic maa

Konstrukcja z napędem elektrycznym
Dach w naszych pergolach jest sterowany elektrycznie, co pozwala na ustawianie dopływu światła, czy też odpływu strumieni deszczu zgodnie z naszą potrzebą. Odpowiednie ustawienie lameli zapewnia właściwą i swobodną cyrkulację powietrza. To wszystko umożliwia nam stworzenie idealnego miejsca, w którym będziemy mogli beztrosko wypoczywać.
więcej informacji

TOKA

carport toka

Chcąc chronić swoje pojazdy na przydomowym podjeździe, warto zainwestować w wiatę samochodową. Jest to znacznie mniejszy koszt, w porównaniu z postawieniem garażu, a samochód jest równie dobrze chroniony przed różnymi warunkami atmosferycznymi.
więcej informacji

Adres

Terra Sp. z o.o.
Wygoda 11
77-127 Nakla

Kontakt

tel.: +48 59 821 20 29
info@terrapolska.pl


Zaprojektowane i wykonane w Polsce

film-playcross-circle